Skontaktuj się z nami
Leo Zhang

Numer telefonu : +8613968963478

WhatsApp : +8613968963478

ALLIANCE MACHINERY (SHANGHAI) CO., LTD.

MASZYNY SOJUSZOWE

razem rośniemy

  • ALLIANCE MACHINERY (SHANGHAI) CO., LTD.
  • ALLIANCE MACHINERY (SHANGHAI) CO., LTD.
  • ALLIANCE MACHINERY (SHANGHAI) CO., LTD.
  • ALLIANCE MACHINERY (SHANGHAI) CO., LTD.
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Eksporter, Sprzedawca
marki RANO Ilość pracowników 10~30
Coroczne wyprzedaże Rok założenia
pc Export 90% - 100%
Wprowadzenie
ALLIANCE MACHINERY to chiński producent maszyn farmaceutycznych.

AM oferuje zintegrowane kompleksowe rozwiązania, a także dedykowane rozwiązania dla światowej branży farmaceutycznej. Rozwiązania AM obejmują rozwiązania API, rozwiązania ograniczające, stałe, półstałe i sterylne rozwiązania przetwarzania oraz rozwiązania w zakresie pakowania.

Oferta fabryczna OEM firmy AM to wysoce elastyczna baza produkcyjna, dedykowana dostosowanym rozwiązaniom inżynieryjnym i prognozom branżowym.

Wierzymy, że nasze doświadczenie w projektowaniu farmaceutycznym i zrozumienie działań biznesowych przyniesie korzyści partnerom.

Misja

AM zawsze daje rozwiązania, naszą misją jest wprowadzanie wysokiej jakości , lepszych ekonomicznie rozwiązań farmaceutycznych.

Razem rośniemy

Razem rośniemy wraz z naszymi klientami. Słuchaj wymagań klientów, rozumiesz pomysły klientów, optymalizuj proces klienta, zawsze mamy lepsze rozwiązania.

Razem rośniemy razem z naszymi partnerami. Jesteśmy symbiontami w branży, nasz rozwój opiera się na dzieleniu się wiedzą i wzajemnym wsparciu.

Podstawowe kompetencje

AM buduje swoje kompetencje z napędów zorientowanych na klienta. Uważamy, że klienci są dla wymagających wyników. Spełniając wytyczne i przepisy cGMP i FDA, stosując się do specyfikacji wymagań użytkownika (URS) przy zachowaniu wysokiej efektywności kosztowej. Zapewniamy odpowiednie rozwiązania.

Historia
Firma Alliance Machinery została opracowana na podstawie pomysłu na zamówienie międzynarodowej sprzedaży w Made in China, oferując usługi o podobnej jakości, co dobra maszyna.

AM był świadkiem szybkiego rozwoju cGMP w Chinach w ciągu ostatnich dziesięcioleci i miał wpływ na przemysł farmaceutyczny. Od czasu aktualizacji z 2005 roku w Chinach pojawili się nowocześni inteligentni producenci farmaceutyczni, inteligentne przyszłe zakłady, przezroczyste fabryki. Tymczasem producenci maszyn farmaceutycznych zgromadzili cenną wiedzę i regulowali proces produkcji. Teraz Chiny mają możliwość zapewnienia wysokiej jakości maszyn.

AM powstała, aby oferować wysokiej jakości maszyny i spójne usługi. Rozumiemy odwołania klientów, śledzimy postępy projektu z klientami i dostarczamy rozwiązania zgodne z naszymi obietnicami.

Usługa
Alliance Machinery (AM) , jest zaangażowanym dostawcą dedykowanych rozwiązań i kompleksowych usług projektowych dla światowych producentów farmaceutycznych najwyższej klasy. Dzięki dobrze skoordynowanemu zarządzaniu zasobami i wiedzy inżynierskiej AM oferuje rozwiązania zgodne z CGMP, innowacyjne, jakościowe i konkurencyjne cenowo.

AM jest inteligentnym producentem sojuszu i kolejną w pełni posiadaną fabryką OEM Opportunity (OPP) . Członkowie AM są doświadczeni i aktywni w historii reformy cGMP przemysłu farmaceutycznego, jesteśmy oddani poprawie doświadczeń klientów, integracji systemów i innowacyjnych technologii.

Rozwiązania do przetwarzania i pakowania AM

- Rozwiązania API

- Solidne rozwiązania

- Półstałe roztwory

- Sterylne roztwory

- Pakowanie rozwiązań

- Rozwiązania OEM

Usługi AM

Konsultanci

Zespół ekspertów, który rozumie wymagania

Przegląd techniczny

Dane techniczne i kontrola jakości we właściwym rozwiązaniu

Zarządzanie projektem

Efektywne i profesjonalne zarządzanie projektem

Walidacja i szkolenie

Pełne dokumenty walidacyjne i przeszkolony wykwalifikowany personel techniczny

Usługi konserwacji

Całodobowe wsparcie dla twojej inwestycji

Partnerzy AM czerpią korzyści z niższych kosztów zakupu i profesjonalnych usług.

Nasz zespół
AM zawsze daje rozwiązanie.

Jesteśmy integralną grupą pozytywnych młodych ludzi z poczuciem innowacyjności, wspólnym celem i zróżnicowanym wykształceniem zawodowym. Z pełnym pasji podejściem do pracy, cierpliwością i dobrą wiarą, standaryzowaną i wydajną etyką pracy, zapewniamy jakościowe, wydajne i szybkie usługi dla naszych klientów.

Wcześniejsze

FAQ
1. Dlaczego nas wybierasz?
- Oferujemy lepszą jakość i opłacalne rozwiązania z Chin. AM rośnie wraz z osiąganiem przez klienta zarówno celu jakościowego, jak i budżetowego.

- Kompleksowe rozwiązania one-stop oszczędzają Twój czas i pieniądze.

- W pełni rozumiemy URS i szczegółowo wyjaśniamy nasze osiągnięcia techniczne. Doświadczony zespół techniczny AM prowadzi kompleksową komunikację, monitorowanie projektu i realizację do standardu.

- Bądź wierny naszym propozycjom i szczery wobec klienta.

- Dobrze wyjaśnione i szczegółowe dokumentacje dotyczące kwalifikacji, aby pomóc klientowi w osiągnięciu zgodności z GMP, cGMP, FDA 21 CFR część 11.

- Natychmiastowa reakcja, w pełni niesformatowane rozwiązywanie problemów i obsługa przewodników za pomocą rysunków i filmów.

2. Jakie maszyny możesz dostarczyć klientowi?
AM oferuje maszyny do przetwórstwa farmaceutycznego i maszyny pakujące, jako pojedynczą jednostkę lub kompletną linię produkcyjną.
(1) Stała dawka doustna OSD
Zmniejszenie rozmiaru, przygotowanie granulatu, przeładunek materiałów, prasa do tabletek i napełnianie kapsułek, maszyny do powlekania.

(2) półstały
System emulgowania próżniowego, system przygotowania maści / kremów, linia do produkcji kapsułek softgel.

(3) Ciecz
System uzdatniania wody, system przygotowania cieczy, maszyny do napełniania.
(4) Opakowanie
Blister i kartoniarki, linia do pakowania butelek, napełnianie tubek i inne maszyny do pakowania.

3. Dlaczego twoje maszyny są podobne do innych dostawców?
Zawsze pytaj o prawdziwe zdjęcia i filmy z maszyn w stanie roboczym. Zdjęcia maszyn na stronie głównej zawsze były ozdabiane, aby przyciągały wzrok, nie pokazują prawdziwej jakości maszyny. Maszyny dostarczone AM są dokładnie takie, jak pokazujemy na naszych zdjęciach i filmach.

W pobliżu

4. Myślę, że to urządzenie może być przydatne? Ale nie jestem pewien.
Klient ma najlepszą wiedzę o swoich produktach. Z naszej strony możemy podać tyle referencji produktów i procesów na podstawie naszego doświadczenia. Ponadto oferujemy bezpłatne testy maszyn. Jeśli nie możesz wysłać swojego produktu do naszego biura, możemy spróbować zdobyć produkt na rynku chińskim.

5. Co jeśli mam problemy z instalacją i uruchomieniem?
AM jest zawsze gotowy do pomocy. Jesteśmy projektantem i sprzedawcą maszyny. Mamy do czynienia z większą liczbą pytań i wymagań dotyczących maszyn. I stale tworzymy aktualne filmy instruktażowe, które pomogą Ci zainstalować i uruchomić nawet bez naszego inżyniera na miejscu.