Automatyczna automatyzacja napełniania kapsułek NJP 800 Aktualizacja 48 000 kapsułek na godzinę

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: AM
Orzecznictwo: CE, cGMP, ISO9001:2010
Numer modelu: NJP800
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Upon request
Szczegóły pakowania: Skrzynia drewniana Ply
Czas dostawy: 60 ~ 90 dni po wpłacie zaliczki i wyjaśnieniu technicznym
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: Zgodnie z planem produkcji
Nazwa: NJP800 Maszyna do napełniania kapsułek Materiał kontaktowy: SUS316L
Zasilanie: AC220V 60 Hz / AC380V 50Hz 3 fazy Pojemność: 800 kapsułek / min 48 000 kapsułek / godz
Otwory segmentów: 6 Rozmiar kapsułki: 00 # -5 #
Całkowita moc: 4 KW Waga: 900 kg
High Light:

maszyny do napełniania kapsułek proszkowych

,

maszyny do napełniania żelem

Automatyczna maszyna do napełniania kapsułek NJP800 Granulowana maszyna do załadunku próżniowego 48 000

NJP800

Opis:

Po uruchomieniu maszyny kapsułki w pojemniku na kapsułkę jeden po drugim wchodzą do widełki wyboru urządzenia dozującego. Poprzez działanie wypychacza kierunkowego i widełki wyboru, każda kapsułka jest ładowana do otworu pierwszego modułu stacji w kierunku do dołu korpusu górnego, a układ separacji próżniowej oddziela korpus i nasadkę kapsułki. Druga stacja rezerwuje stację buforowania krążka. W trzeciej stacji górny moduł podnosi się i jest oddzielony od dolnego modułu. Urządzenie napełniające na czwartym stanowisku popycha sprasowany pelet do kapsułki. Piąta stacja również rezerwuje stację buforową dla koła pasowego. Na szóstej stacji kapsułki w module i czapki, które nie są rozdzielone, zostaną oczyszczone. Siódma stacja nadal rezerwuje stację buforowania dla koła pasowego. W ósmym stanowisku moduł jest wycofywany i łączony z górnym modułem, a kapsułka materiału wypełniającego jest blokowana i blokowana przez popychacz w celu osiągnięcia wymaganego produktu końcowego. Na dziewiątej stacji gotowe kapsułki zostaną wypchnięte przez putter. Przy dziesiątej stacji urządzenie czyszczące czyści moduł w następnym cyklu.

Cechy:

1. Górna forma przyjmuje podwójny wał do kołowego ruchu w górę iw dół, importowane silikonowe uszczelnienie w celu zmniejszenia proszku obrotowego; dolna forma przyjmuje podwójny wał dla ruchu kołowego do wewnątrz i na zewnątrz i jest wyposażona w importowany gumowy pierścień uszczelniający, aby zmniejszyć naprężenie w przód iw tył ruchomego wału i jest stabilny. Dokładność jest wysoka; podwójny wał jest wykonany przez dławik, wygodny do demontażu i montażu, łatwy do czyszczenia, a wymiana pierścienia uszczelniającego nie wymaga otwierania stołu obrotowego.

2. Przyjmuje się całkowicie zamkniętą konstrukcję gramofonu drugiej generacji. Zmieniono stary model ze względu na długotrwałe użytkowanie, tak że proszek wchodzi do stołu obrotowego i przykleja się do oleju
Węzeł prowadzi do częstego czyszczenia, dodatkowo rozwiązując uciążliwy problem z montażem formy. Zmniejsza pracochłonność pracowników i zwiększa żywotność gramofonu stacji.

3. Trójwymiarowy mechanizm regulacji eliminuje naturalne deformacje dysku pomiarowego i miedzianej podkładki w oparciu o dolną płaszczyznę tarczy dozującej. Luka jest równa, co zmniejsza zjawisko wycieku proszku. Jest łatwy w czyszczeniu i gwarantuje różnicę w objętości.

4. Przełącznik kapsuły

5. System jog

Opcje:

Urządzenie do napełniania granulatu / granulatu

Automatyczna pusta ładowarka próżniowa kapsułek

Automatyczny przenośnik mocy

Dane techniczne:

Model NJP800
Wyjście [kapsułki / min] 800
Liczba otworów segmentowych 6
Nadaje się do kapsułki 00 # -5 #
Całkowita moc [kW] 4
Masa całkowita [kg] 900
Wymiary ogólne [mm] 840 x 820 x 1900

Link do filmu:

https://vimeo.com/274195881

Szczegóły kontaktu
Leo

WhatsApp : +8613968963478