NJP800 Powder Capsule Filling Machines Rozmiar 3 SUS316L Materiał 4kW Total Power Automatyczny transporter mocy

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: AM
Orzecznictwo: CE, cGMP, ISO9001:2010
Numer modelu: NJP800
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Upon request
Szczegóły pakowania: Skrzynia drewniana Ply
Czas dostawy: 60 ~ 90 dni po wpłacie zaliczki i wyjaśnieniu technicznym
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: Zgodnie z planem produkcji
Nazwa: NJP800 Maszyna do napełniania kapsułek Materiał kontaktowy: SUS316L
Zasilanie: AC220V 60 Hz / AC380V 50Hz 3 fazy Pojemność: 800 kapsułek / min 48 000 kapsułek / godz
Otwory segmentowe: 6 Rozmiar kapsułki: 00 # -5 #
Całkowita moc: 4 KW Waga: 900 kg
High Light:

wyposażenie do napełniania kapsułek

,

maszyna do napełniania żelem

Automatyczna maszyna do napełniania kapsułek Napełnianie otworów NJP800 Granulat pelletu Ładowarka próżniowa 48 000

NJP800

Opis:

NJP800 (projekt inicjujący w naszej fabryce) Maszyna do napełniania kapsułek została zaprojektowana w przeciwieństwie do normalnych modeli (z otwartym stylem w stacjach dozujących i wieżyczce) na rynku chińskim i została opracowana w celu pełnego zamknięcia stacji w celu zapewnienia ich bezbłędnej wydajności. I przyjmuje zaawansowaną technologię w domu i międzynarodowych podobnych produktów, Cała maszyna pojawiła się jako Operator przyjazny, Automatyzacja, stabilność, piękna. Według CE, międzynarodowy standard ISO i GMP oraz nasza fabryka cieszą się renomą w branży maszyn farmaceutycznych w Chinach i za granicą.

Cechy:

Udoskonalono wewnętrzną głowicę projektową i zaimportowano 90 sztuk łożysk Beeline do każdej maszyny z Japonii bezpośrednio, gwarantując precyzję sprzętu i wydłużając żywotność maszyny (Podczas gdy normalne modele używają tylko 40 sztuk łożysk Beeline).
Przyjmuje zamknięte środowisko i instaluje wszystkie części zapasowe w obrotowej wieżyczce, całkowicie zamknięte, zapobiegając przedostaniu się proszku (który może przylgnąć do oleju) do wnętrza obrotowej wieży i przedłuża żywotność maszyny.
Przyjmuje on zamkniętą wieżę środowiskową i rozwiązuje problem polegający na tym, że niektóre z instalacji formy po częstym czyszczeniu, które zakorzeniły się w czasie działania normalnych modeli, trwało przez długi czas, tak że proszek lekarski był przyklejony do oleju. W ten sposób zmniejszono intensywność pracy.
Przyjmuje trójwymiarowe elementy kontrolne; i przyjmuje dolną powierzchnię dawki jako podstawę, aby wyeliminować naturalną transmutację dysku dozującego i spodka miedzianego. Jest to jednorodność w odstępach czasu i gwarantuje dokładność wypełnienia ciężaru, zmniejszenie zjawiska wycieku proszku i łatwość czyszczenia.
Powiększ rozmiar dysku dozującego (powiększony 3cm); zwiększenie równomierności płynięcia proszku w tarczy dozującej, gwarantuje dokładność ciężaru napełniania i zgodnie z międzynarodowym standardem.
Krzywka stanowiska roboczego pracuje w dobrym stanie smarowania i wyposażona w ciśnieniową pompę olejową, utrzymuje wewnętrzne smarowanie szczeliny krzywkowej w pełnym zakresie i zmniejsza ścieranie, wydłużając w ten sposób żywotność części zamiennych (podczas gdy normalny model działa od góry, a łożyska są ekspozycją na olej i pracują w stanie schnięcia).
Dodaj dodatkową funkcję przełącznika sterowania kapsułą. (Kontroluj kapsułę na zewnątrz maszyny: bezpieczniej i szybciej).
Dodaj system sterowania JOG, łatwiejszy w obsłudze i czyszczeniu maszyny.

Opcje:

Urządzenie do napełniania granulatu / granulatu

Automatyczna pusta ładowarka próżniowa kapsułek

Automatyczny przenośnik mocy

Dane techniczne:

Model NJP800
Wyjście [kapsułki / min] 800
Liczba otworów segmentowych 6
Nadaje się do kapsułki 00 # -5 #
Całkowita moc [kW] 4
Masa całkowita [kg] 900
Wymiary ogólne [mm] 840 x 820 x 1900

Link do filmu:

https://vimeo.com/274195881

Szczegóły kontaktu
Leo

WhatsApp : +8613968963478