NJP 2300 W pełni automatyczna maszyna do napełniania kapsułek Pusta kapsułka Shell Filler 000 płyt typu dziura 138000 Kapsułek / Hr

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: AM
Orzecznictwo: CE, cGMP, ISO9001:2010
Numer modelu: NJP2300
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Upon request
Szczegóły pakowania: Skrzynia drewniana Ply
Czas dostawy: 60 ~ 90 dni po wpłacie zaliczki i wyjaśnieniu technicznym
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: Zgodnie z planem produkcji
Nazwa: NJP2300 Maszyna do napełniania kapsułek Materiał kontaktowy: SUS304 / SUS316L
Zasilanie: Zgodnie z warunkami lokacji Pojemność: 2300 kapsułek / min. 138 000 kapsułek / godz
Otwory segmentowe: 18 Rozmiar kapsułki: 00 # -5 #
Całkowita moc: 8 kW Waga: 1500 kg
High Light:

maszyny do napełniania kapsułek proszkowych

,

maszyny do napełniania żelem

Automatyczna maszyna do napełniania kapsułek Hole Plate Type Filling Proszek do peletek NJP2300 w kapsułkach 138 000

NJP2300

Opis:

NJP-2300 (Inicjuj projekt w naszej fabryce) Maszyna do napełniania kapsułek, przyjmuje systemy transmisyjne od Fergusona, ma następujący silny punkt; dla maksymalnego bezpieczeństwa, stabilności i hałasu podczas biegu, a przy wysokiej wydajności cała maszyna pojawiła się jako Ludzkość, Automatyzacja, Stabilność i Piękna. Według CE, międzynarodowy standard ISO i GMP oraz nasza fabryka cieszą się renomą w branży maszyn farmaceutycznych w Chinach i za granicą. Nasze produkty zostały sprzedane nie tylko w Chinach, ale także w wielu innych krajach, takich jak USA, Kanada, Kolumbia, Norwegia, Hiszpania, Filipiny itp.

Cechy:


Przyjmuje powiększoną krzywkę, nasza fabryka stała się wyłącznym przedsiębiorstwem w Chinach do tej pory, który pasuje do krzywki RU125 do RU100, podczas gdy inni producenci w Chinach używają Ru100-Ru100), zwiększając koszt naszego finansowania, a jednocześnie poprawiając stabilność maszyn i w znacznym stopniu przedłuża żywotność maszyn.
Poprawiono konstrukcję wewnętrzną głowicy rewolwerowej i importowano 90 sztuk łożysk Beeline do każdej maszyny z Japonii bezpośrednio, gwarantując precyzję wyposażenia i wydłużając żywotność maszyny (Podczas gdy normalne modele używają tylko 40 sztuk łożysk Beeline, a pozostałe 50 sztuk wyposażone w miedzianą osłonę, oczywiście łatwo ją zniszczyć i trudno ją zastąpić).
Powiększ rozmiar dysku dozującego (powiększony 3cm); zwiększenie równomierności płynięcia proszku w tarczy dozującej, gwarantuje dokładność ciężaru napełniania i zgodnie z międzynarodowym standardem.
Przyjmuje trójwymiarowe elementy kontrolne; i przyjmuje dolną powierzchnię dysku dozującego jako podstawę, aby wyeliminować naturalną transmutację dysku dozującego i spodka miedzianego. Jest to jednorodność w przedziale czasowym i gwarantuje dokładną masę wypełnienia, zmniejszając zjawisko wycieku proszku i łatwość czyszczenia.
Ze względu na innowacyjny design naszej fabryki; aby powiększyć krzywkę i tarczę dozującą, a wieża wykorzystuje 90szt oryginalnych łożysk importowanych bezpośrednio z Japonii, więc wymiar całej maszyny jest 9cm większy niż innych podobnych produktów.
Dodaj dodatkową funkcję przełącznika sterowania kapsułą. (Kontroluj kapsułę na zewnątrz maszyny: bezpieczniej i szybciej.)
Dodaj system sterowania JOG, łatwiej go obsługiwać i czyścić maszynę.
Dodatkowa funkcja nadmuchu i zasysania modułu, zapewnia czysty pył w otworze formy.
Automatyczne smarowanie części napędowych, wszystkie szczeliny kół wklęsłych i kół zębatych po 24 godzinach (rzeczywisty czas produkcji), a także użycie miski olejowej ze stali nierdzewnej na korpusie maszyny, łatwe do czyszczenia.

Opcje:

Urządzenie do napełniania granulatu / granulatu

Automatyczna pusta ładowarka próżniowa kapsułek

Automatyczny przenośnik mocy

Dane techniczne:

Model NJP2300
Wyjście [kapsułki / min] 2300
Liczba otworów segmentowych 18
Nadaje się do kapsułki 00 # -5 #
Całkowita moc [kW] 8
Masa całkowita [kg] 1500
Wymiary ogólne [mm] 1010 x 1080 x 2000

Zdjęcie produktu:

Wieżyczka łatwo wyjmować w celu czyszczenia

Szczegóły kontaktu
Leo

WhatsApp : +8613968963478