Pneumatyczna integracyjna maszyna do napełniania kapsułek

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: AM
Orzecznictwo: CE, GMP, ISO9001:2010
Numer modelu: NSF
Minimalne zamówienie: 1 kawałek
Cena: Upon request
Szczegóły pakowania: Drewniana skrzynka warstwowa
Czas dostawy: 60 ~ 90 dni po zaliczce i wyjaśnieniach technicznych
Zasady płatności: T / T, L / C
Możliwość Supply: Zgodnie z planem produkcji
Imię: Uszczelniacz kapsułek Materiał: SUS304 / SUS316L
Zasilacz: AC220V / 380V 3P Model: NSP
Hałas (dba): < 75 Podanie: Farmacja / Żywność / Chemia
High Light:

Maszyna do napełniania kapsułek Pharma

,

zintegrowana maszyna do napełniania kapsułek

,

maszyna do napełniania kapsułek GMP

 

W pełni automatyczna maszyna do zamykania kapsułek, twarda kapsułka, płynna uszczelniacz kapsułek

 

Opis:

 

1. Poprawić stabilność leku: Po napełnieniu twardej kapsułki lekiem łatwo ulega degradacji lub pogorszeniu pod wpływem temperatury i tlenu w powietrzu podczas przechowywania i transportu.Sposób poprawy stabilności leku po zapakowaniu to produkcja, transport i działanie każdego leku. Problemy, które należy rozwiązać podczas stosowania.Po załadowaniu leku do kapsułki, ochronna błona powlekająca, która zapobiega przedostawaniu się powietrza do rękawa kapsułki i wychodzeniu z niego, może skutecznie rozwiązać powyższe problemy.
2. Zapobiegaj ulatnianiu się lotnych leków w środku: Innym zastosowaniem uszczelniania twardych kapsułek jest zapobieganie ulatnianiu się i uszkodzeniu lotnych leków znajdujących się w środku, a samo opakowanie zewnętrzne nie może rozwiązać takich problemów.Po załadowaniu takich leków do twardych kapsułek, są one uszczelniane na tulei kapsułki, co może skutecznie zapobiegać ulatnianiu się leków, poprawiając w ten sposób wewnętrzną jakość leków, takich jak kapsułki limonenowe.
3. Zwalczanie podrabiania: Aby zapobiec podrabianiu preparatów kapsułek znanych marek lub nowych produktów, można to zrealizować za pomocą technologii uszczelniania kapsułek.Ponieważ proces napełniania twardych kapsułek jest stosunkowo łatwy, zostanie on sfałszowany, ale po przyjęciu technologii zgrzewania nie jest łatwo zostać sfałszowanym, ponieważ uszczelnianie jest technologią opatentowaną.W Stanach Zjednoczonych wielu klientów używa sprzętu uszczelniającego zgodnie z przepisami dotyczącymi produktów OTC.Zgodnie z postanowieniem zawartym w 21.CFR211.132 (streszczenie nr 92N-0314), wszystkie produkty OTC muszą mieć na kapsułce znaki zapobiegające podrabianiu.Zastosowanie technologii uszczelniania: Technologia uszczelniania jest stosowana nie tylko w kapsułkach odżywiających zdrowie, ale także w lekach o doskonałej wydajności.

 

Funkcja:


1. Może być używany w trybie on-line z różnymi typami domowych automatycznych maszyn do napełniania kapsułek (kapsułek płynnych), a także może być używany do samodzielnej produkcji w fabrykach farmaceutycznych i fabrykach wyrobów medycznych.
2. Zastosowanie unikalnej technologii opatentowanej według wynalazku i zastosowanie technologii wtórnego klejenia w celu zablokowania efektu uszczelnienia, sprawia, że ​​klejona część kapsułki jest bardziej jednolita i piękna.
3. Skrzynka kleju została zaprojektowana z izolacją cieplną z azbestu, a bardzo czuły czujnik temperatury jest używany, aby zapewnić dokładną temperaturę skrzynki kleju w czasie rzeczywistym, a działanie jest bezpieczne i niezawodne.
4. Plastikowe pudełko i korpus mają konstrukcję sprzęgła pneumatycznego, które można łatwo zdemontować i wyczyścić.
5. Korzystając z unikalnego patentu na wynalazek, kapsułki można ładować dokładnie, orientować i dokładnie rozmieszczać bez uszkadzania każdej kapsułki.
6. Część mająca kontakt z lekiem jest wykonana w całości ze stali nierdzewnej i spełnia standardy GMP.
7. Zastosowanie precyzyjnego mechanizmu powtarzalnego przenoszenia z łańcuchem i płytą kapsułki, efektywnie zwiększającego odległość przenoszenia i suszenia w całkowicie zamkniętej suszarce w niskiej temperaturze bez wpływu na kształt leku w kapsułce.
8. W części sterującej zastosowano sterowanie za pomocą ekranu dotykowego, wielosystemową integrację elektryczną i pneumatyczną oraz wysoki stopień automatyzacji.

Szczegóły kontaktu
Leo

Numer telefonu : +8613968963478

WhatsApp : +8613968963478